سایت خبری – تحلیلی باران
تازه های سایت
 • پاسخ آملی لاریجانی به محمدیزدی؛ از شما فهم کلمات محقق نائینی را نمی‌خواهیم که انتظارش بی مورد است/ مگر ساختمان‌هایی که حضرتعالی از آن‌ها استفاده می‌کنید، از ارث پدرتان ساخته شده است؟/در شورای نگهبان اگر سکوت می کنند، حرمت پیرمردی شما را پاس می دارند

 • ▫بزودی در شهرستان شادگان؛ *🔴آغاز ساخت اسکله گردشگری بندر شادگان*

 • 🔴نشست بنیاد مهدویت شهرستان کارون برگزار شد

 • ▫قابل توجه برخی نمایندگان ادوار و غیر ادواری؛ *🔴بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن*

 • از این ستون به اون ستون/ سید نشعان آلبوشوکه

 • برای ابوالقاسم…. که دیروز همدیگریم! / غلامرضا فروغی نیا

 • ▫روز های پر کار نماینده‌ شادگان؛ *🔴ناصری نژاد: دو تیم شادگانی مجوز شرکت در مسابقات استانی دریافت کردند*

 • معاون امور عمرانی استانداری خوزستان: وضعیت آب و فاضلاب، به عنوان جدی‌ترین چالش زیرساختی اهواز، یک مقوله استراتژیک و نیازمند نگاه ملی است

 • منتقد یا منتفع / جاسم صاکی

 • 🛑 *جملات قصار عاشقان عبور از نرده های بهارستان !* / علی عبدالخانی

 • کد خبر : 11185
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ فروردین, ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۳
 •   

  دکتر محمد امین زرگر به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد

  دکتر محمد امین زرگر به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر روز سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ طی آئینی از دکتر پرویز میرزایی تکریم و دکتر محمد امین زرگر به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب […]

  دکتر محمد امین زرگر به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد.
  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر روز سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ طی آئینی از دکتر پرویز میرزایی تکریم و دکتر محمد امین زرگر به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد.
  در این مراسم که با حضور دکتر احدی مشاور و قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ، مهندس عموری مسئول نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ، امام جمعه شهرستان حجت الاسلام والمسلمین غبیشاوی ، مهندس بیرانوند فرماندار شهرستان ، بخشداران شهرستان ، مسئولین ادارات ، ارگانها و نهادهای سطح شهرستان و جمعی ازمسئولین و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر در تالار اجتماعات مرکز بهداشت برگزار شد ، دکتر احدی مشاور و قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای دکتر میرزایی در طول دوره تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر گفت : نظام سلامت باید پاسخگوی چالش های بزرگ بشری که مملو از استرس است باشد و ضرورت دارد دسترسی مردم به نظام سللامت بیشتر شود.
  دکتر احدی تاکید نمود : درصورتی که هر فرد مسئولیت خود را به نحو احسنت به انجام برساند بار سنگینی از دوش دولت برداشته می شود و در دنیای امروزی رفتارهای سازمانی باید تغییر یابد و این رفتارها با سیاستهای کلان ملی همسو شود تا حداکثر استفاده از سرمایه های ملی صورت گیرد.
  قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی جندی شا پور اهواز با اشاره به سخت و پیچیده بودن مسئولیت در حوزه سلامت اظهار داشت : باید سیاستهای خود را به نحوی تغییر دهیم تا مسائل و مشکلات سلامت مردم حل شود.
  دکتر احدی در بخشی از سخنانش خواستار همکاری مردم شهرستان ، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان برای راه اندازی آموزشکده عالی سلامت شهرستان ماهشهر شد .
  مشاور و قائم مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح نمود : دانشگاه در سایر زیر حوزه ای زیر ساختی نگاه ویژه ای به شهرستان ماهشهر دارد.
  دکتر احدی همچنین در بیان انتظارات دانشگاه از سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت : با توجه به تجربه بیمارستانی دکتر زرگر انتظار می رود به حوزه درمان شهرستان نگاه ویژه داشته باشد.
  دکتر احدی در خاتمه سخنانش تصریح کرد : تمام تلاش و سیاستهای دانشگاه بر این اساس است که قطبی بودن درمان شهرستان ماهشهر به عنوان یکی از قطب های مورد اعتماد و وثوق مردم و دانشگاه باقی بماند و هیچکس برای دریافت خدمات درمانی به خارج از شهرستان ماهشهر نیازمند نباشد.
  لازم به ذکر است که امام جمعه شهرستان و فرماندار شهرستان بندر ماهشهر از دیگر سخنرانان این مراسم بودند. همچنین طی این مراسم دکتر پرویز میرزایی گزارشی از عملکرد دوره تصدی خود را ارائه نمود و دکتر محمد امین زرگر نیز طی سخنانی برنامه ها ی آتی خود را ارائه داد.
  گفتنی است در پایان این مراسم لوح تقدیری از سوی دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه به دکترپرویز میرزایی اهدا و حکم انتصاب سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر به دکتر محمد امین زرگر ابلاغ گردید.


  نظرات