سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 11606
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
 •   

  نماینده شادگان به وعده خود عمل کرد؛ *♦ناصری نژاد: آب را به نخلستان ها می رسانیم*

  نماینده شادگان به وعده خود عمل کرد؛ *♦ناصری نژاد: آب را به نخلستان ها می رسانیم* شیخ مجید ناصری نژاد نماینده شادگان با اعلام این خبر گفت: کانال تامین آب رودخانه جراحى قبل از موعد مقرر به بهره بردارى مى رسد. نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: کانال تامین آب جراحى و حقآبه […]

  نماینده شادگان به وعده خود عمل کرد؛

  *♦ناصری نژاد: آب را به نخلستان ها می رسانیم*

  2116611

  شیخ مجید ناصری نژاد نماینده شادگان با اعلام این خبر گفت: کانال تامین آب رودخانه جراحى قبل از موعد مقرر به بهره بردارى مى رسد.

  نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: کانال تامین آب جراحى و حقآبه نخیلات را با متصل کردن شط منصوره به جراحى تامین میشود و آب بعد از تلاش های فراوان به نخیلات شهرستان شادگان می رسد.

  ایشان با اشاره به تلاش‌های مسئولین استانی در جریان احداث این کانال گفت : احداث فاز اول این کانال قبل از موعد مقرر به پایان رسیده است و امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مسئولان استان به بهره بردارى می رسد و فاز دوم نیز در ماه آینده با قدرت پمپاژ ۵ متر مکعب دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

  ناصری نژاد گفت: امیدواریم که با افتتاح این کانال، تشنگى نخیلات شادگان که نفس هاى آخر را مى کشند، برطرف گردد.

  این نماینده در پایان سخنان خود، ضمن تشکر از بردباری مردم گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و امیدوارم حضور خادمینی چون ناصری نژاد بتواند گوشه ای از گره ها و مشکلات روزمره مردم و امرارمعاش آنان را حل کند و به مردم قول می‌دهم که تا آخرین روزی که ردای خدمت به تن دارم، لحظه ای از تلاش برای مردم عزیز و نجیب شهرستان شادگان دست برنخواهم داشت.
  باران خبر
  http://t.me/barankhabarir

  برچسب ها :

  نظرات