سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12334
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ دی, ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
 •   

  ▫به همت شهرداری منطقه ۴ اهواز ؛ *همایش رایگان نگاه نو به زندگی برگزار شد*

  ▫به همت شهرداری منطقه ۴ اهواز ؛ *همایش رایگان نگاه نو به زندگی برگزار شد* به گزارش باران خبر؛ همایش رایگان نگاه نو به زندگی با حضور شاهین فرهنگ توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار اهواز با حضور شهروندان اهوازی در خانه بازی و فراموز قصرشادی برگزار گردید. در این همایش موسی […]

  ▫به همت شهرداری منطقه ۴ اهواز ؛

  *همایش رایگان نگاه نو به زندگی برگزار شد*

  به گزارش باران خبر؛ همایش رایگان نگاه نو به زندگی با حضور شاهین فرهنگ توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار اهواز با حضور شهروندان اهوازی در خانه بازی و فراموز قصرشادی برگزار گردید.

  در این همایش موسی خنافره معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه با ابراز خرسندی بدلیل استقبال شهروندان از همایش گفت: اینگونه همایش ها مورد نیاز جامعه است و شهروندان این برنامه های اجتماعی را بیشتر می پسندند و از برگزاری آنها استقبال کرده و هدف از برگزاری این برنامه ها ایجاد ارتباط مستقیم با شهروندان و کم کردن آسیب های اجتماعی و ایجاد نشاط روحی و معنوی و همبستگی در میان شهروندان و رفع بعضی از مشکلات خانواده ها است.

  در ادامه این مراسم؛ آرش دور شهردار منطقه چهاراهواز با اشاره به ضرورت و اهمیت برگزاری مراسمات ، هماش ها و ایجاد روحیه شاد و فضای مفرح در سطح شهر گفت: شهرداری منطقه ۴ با همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری در راستایی کاهش معضلات اجتماعی اقدام به برپایی این گونه همایش ها کرده است که مطمئنا نتایج آن در نظرسنجی ها و مراجعات بعدی مردم قابل لمس خواهد بود و با بهره گیری داده ها و بازخورد کار معاونت فرهنگی، در اصلاح و بهبود برنامه های بعدی پویاتر عمل کنیم.

  گفتنی ست این مراسم ، شهروندان با طرح سوالات مختلف و شنیدن پاسخ از سوی شهردار و معاونت فرهنگی شهرداری منطقه ۴ اهواز به پایان رسید.

  IMG_20181224_230912_509

  IMG-20181224-WA0010

  IMG_20181224_230900_830

  IMG_20181224_230926_321

  برچسب ها :

  نظرات