سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی, ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۸
 •   

  *آموزش و پرورش ته جدولی خوزستان در دالان لابیگرها!*

  *آموزش و پرورش ته جدولی خوزستان در دالان لابیگرها!* بر اساس خبرهای دریافتی این رسانه؛ علیرضا مسرور ، مرد کهنه کاری که سرگذشت و سابقه ای بیش از ۳۵ سال در بدنه آموزش و پرورش را یدک می کشد، اینروزها تلاشهای فراوانی برای ابقای مدیرکل آموزش و پرورش آغاز کرده است. بر اساس خبرهای غیررسمی، […]

  *آموزش و پرورش ته جدولی خوزستان در دالان لابیگرها!*

  بر اساس خبرهای دریافتی این رسانه؛ علیرضا مسرور ، مرد کهنه کاری که سرگذشت و سابقه ای بیش از ۳۵ سال در بدنه آموزش و پرورش را یدک می کشد، اینروزها تلاشهای فراوانی برای ابقای مدیرکل آموزش و پرورش آغاز کرده است.

  بر اساس خبرهای غیررسمی، مسرور برای تثبیت مدیرکل آموزش و پرورش با محمدی نماینده تهران و عضو انجمن اسلامی معلمان کشور دیدار کرده است و رضایتمندی طیف وسیعی از معلمان و دست اندرکاران آموزش و پرورش و مردم را به اطلاع ایشان رسانده است(!!).

  این معلم کهنه کار که رئیس سازمان دانش آموزی است و گفته میشود در مقطعی توزیع شیر مدارس؛ پوشاک دانش آموزان و اجرای برخی برنامه های آموزشی بر عهده این سازمان بوده است؛ در این دیدار با نادیده انگاشتن شاخص های ته جدولی آموزش و پرورش، سعی بر تغییر نگاه عضو انجمن اسلامی کشور و نماینده تهران داشته تا بتواند شرایط وزارتخانه را به نفع مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تغییر داده و ایشان را تا خردادماه ۹۸ و انتخابات آینده تثبیت نماید.

  جناب مسرور به افکار عمومی پاسخ دهند که این حمایتها ودیدارها با چه صفتی انجام میشود و ایشان نماینده چه طیفی از معلمان یا مردم خوزستان است؟ آیا ایشان از طرف انجمن اسلامی خوزستان که عضو آن نیست، به دیدار نماینده تهران رفته است؟! یا اینکه بعنوان مشاور استاندار در امور آموزش به لابیگری برای ابقای مدیرکل ناکارآمد آ.پ مشغول است؟!

  این درحالیست که انجمن اسلامی معلمان خوزستان از خبر فوق الذکر بی اطلاع بوده و اگر ارگانی قرار است به ارزیابی عملکرد مدیرکل بپردازد میتواند یکی از ارگانهای طرف مشورت قرارگیرد.

  آیا مسرور از عملکرد آموزش و پرورش رضایت دارد؟! آیا ایشان شاخص ها و نتایج ضعیف و پی در پی اداره کل متبوع را نمی داند؟! آیا سرنوشت یک میلیون دانش آموز در خوزستان آنقدر بی اهمیت است که در بازی های سیاسی گم شده است؟! آیا ایشان تجارب، جایگاه و هیثیت علمی خود را به پای شاخص و عملکرد یک مدیرکل ضعیف خرج می کند؟

  این رسانه به انتظار دریافت پاسخ سوالات خود به جهت تنویر افکار عمومی است و حتما پاسخ مستدل ایشان را منتشر خواهد کرد.

  گفتنی ست که عمادی سرپرست معاونت آموزشی وزارت آموزش و پرورش، نیز به دلایل نامعلومی از حامیان مدیرکل ضعیف خوزستان بشمار میرود‌.
  باران خبر
  http://t.me/barankhabarir

  برچسب ها :

  نظرات