سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12344
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی, ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
 •   

  *مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان، همراهی با مدیران مسافر پایتخت را تکذیب کرد*

  *مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان، همراهی با مدیران مسافر پایتخت را تکذیب کرد* باران خبر- پس از انتشار خبر سفر مدیران عامل چند کشت و صنعت نیشکر برای دیدار با دبیر تشخیص مصلحت نظام و تلاش برای عزل مدیرعامل و تغییر هیئت مدیره این شرکت؛ روابط عمومی کشت و صنعت میرزا کوچک […]

  *مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان، همراهی با مدیران مسافر پایتخت را تکذیب کرد*

  IMG_20181225_151741_082

  باران خبر- پس از انتشار خبر سفر مدیران عامل چند کشت و صنعت نیشکر برای دیدار با دبیر تشخیص مصلحت نظام و تلاش برای عزل مدیرعامل و تغییر هیئت مدیره این شرکت؛ روابط عمومی کشت و صنعت میرزا کوچک خان با ارسال نامه ای به این پایگاه خبری واکنش نشان داد و حضور و همراهی مهندس شکیبا مدیرعامل این شرکت را قویا تکذیب کرد.

  این رسانه بدون دخل و تصرف در متن ارسالی و با درج آن در پایگاه خبری و انتشار تصویر نامه مذکور، نسبت به روشنگری شرکت میرزا کوچک خان، تشکر و قدردانی می کند و انسجام برگرفته از متن این نامه در مدیریت هلدینگ نیشکر خوزستان را می ستاید و هر گونه انشقاق و تفرقه بین مدیران که نتایج جبران ناپذیری را بدنبال خواهد داشت را پیگیری خواهد کرد.

  *موارد ارسالی روابط عمومی کشت و صنعت میرزا کوچک خان به شرح ذیل می باشد:*

  ۱. درخصوص خبر منتشره، هیچگونه دیداری مابین مدیرعامل این کشت و صنعت و دبیر محترم تشخیص مصلحت نظام و یا سایر مسئولین ارشد کشوری درخصوص مباحث مدیریتی و… انجام نشده و انتشار این قبیل اخبار مغرضانه و تفرقه افکنانه ، با هدف کم رنگ جلوه موفقیت های درخشان و اتحاد و انسجام مدیران و کارکنان این شرکت تولیدی و تضعیف یکی از اصلی ترین جایگاه های اقتصادی استان خوزستان صورت گرفته است و لذا خبر منتشره که از مصادیق تشویش اذهان عمومی می باشد، با تمام جزئیات آن از اساس کذب و قویا تکذیب و این شرکت حق قانونی خود را در پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی محفوظ می داند.

  ۲٫ آن رسانه بعنوان منبع و منشاء خبر کذب منتشر شده می بایست بر اساس نص صریح قانون مطبوعات در اسرع وقت نسبت به اصلاح خبر و انتشار این تکذیبیه اقدام نماید.

  ۳٫ حداقل انتظار از رسانه ها به عنوان چشم و گوش بیدار جامعه این است که در هنگام دریافت اخبار این چنینی پیش از انتشار ، جهت حصول اطمینان از صحت و سقم خبر با روابط عمومی شرکت تماس حاصل نماید.

  روابط عمومی
  شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

  IMG-20181224-WA0002

  برچسب ها :

  نظرات