سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12396
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ دی, ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
 •   

  ▫پیگیریها در جهت رفع مشکلات شهرستان کارون ادامه دارد؛ * ۴ میلیارد تومان توسط نماینده اهواز احیا شد*

  ▫پیگیریها در جهت رفع مشکلات شهرستان کارون ادامه دارد؛ * ۴ میلیارد تومان توسط نماینده اهواز احیا شد* به گزارش باران خبر؛ با پیگیریهای مستمر جواد کاظمی نسب (الباجی) نماینده اهواز ، سازمان برنامه بودجه استان با پرداخت مبلغ ۴۰ میلیارد ریال به شهرداری کوت عبدالله موافقت کرد. بر اساس این‌ گزارش، اعتبار مذکور بدلیل […]

  ▫پیگیریها در جهت رفع مشکلات شهرستان کارون ادامه دارد؛

  * ۴ میلیارد تومان توسط نماینده اهواز احیا شد*

  97-07-c23-592

  به گزارش باران خبر؛ با پیگیریهای مستمر جواد کاظمی نسب (الباجی) نماینده اهواز ، سازمان برنامه بودجه استان با پرداخت مبلغ ۴۰ میلیارد ریال به شهرداری کوت عبدالله موافقت کرد.

  بر اساس این‌ گزارش، اعتبار مذکور بدلیل اختلافات شورا و شهرداری کوت عبدالله تاکنون جذب نشده بود و می رفت تا این ردیف اعتباری بودجه حذف شود که با پیگیری نماینده اهواز و تماسهای مکرر ایشان با امید حاجتی ریاست سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین تلاش مسئولین شهرستان ؛ این اعتبارات به شهر کوت عبدالله اختصاص یافت.

  این درحالیست که امام جمعه شهرستان کارون طی سخنانی از تلاش های مسئولین شهرستان و بخصوص مهندس الباجی نماینده اهواز قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: حرکت مسئولین نشان داد اگر مسئولین عزم خود را جزم کنند و با یکدیگر متحد باشند، می توانند ناممکن را میسر کنند و دستاوردهایی درخور توجه برای شهرستان کارون به ارمغان آورند.


  نظرات