سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12441
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴
 •   

  الباجی در دیدار با دانشگاهیان: *واگذاری دانشگاه نفت، به انحلال این سرمایه ملی می‌انجامد*

  الباجی در دیدار با دانشگاهیان: *واگذاری دانشگاه نفت، به انحلال این سرمایه ملی می‌انجامد* نماینده مردم اهواز در مجلس امروز در دیدار با دانشگاهیان دانشکده نفت اهواز، با اشاره به نقش تاریخی این دانشگاه در تربیت نیروی متخصص و اداره صنعت نفت، اظهار کرد: کسب رتبه هفتم در جهان در رشته نفت بیانگر بنیه علمی […]

  الباجی در دیدار با دانشگاهیان:

  *واگذاری دانشگاه نفت، به انحلال این سرمایه ملی می‌انجامد*

  IMG-20190113-WA0046
  نماینده مردم اهواز در مجلس امروز در دیدار با دانشگاهیان دانشکده نفت اهواز، با اشاره به نقش تاریخی این دانشگاه در تربیت نیروی متخصص و اداره صنعت نفت، اظهار کرد: کسب رتبه هفتم در جهان در رشته نفت بیانگر بنیه علمی دانشگاه نفت است.

  کاظم‌نسب الباجی واگذاری این دانشگاه به وزارت علوم را موجب انحلال این سرمایه بزرگ ملی دانست و گفت: با استفاده از ظرفیت‌های قانونی در مجلس شورای اسلامی برای جلوگیری از این اقدام، تلاش خواهم کرد.

  وی با اشاره قدمت ۸۰ ساله دانشگاه، افزود: این دانشگاه درصورت حمایت کافی، ظرفیت جذب دانشجو از کشورهای مجاور و درآمدزایی را دارد.

  نماینده مردم اهواز گفت: با راه‌اندازی دانشکده‌های متعدد نفت در شهرهای فاقد منابع نفتی، حذف اولویت استخدامی فارغ‌التحصیلان و اقدامات دیگر متاسفانه سعی در تضعیف دانشگاه شد و این سیاست‌ها یکی از دلایل بی‌توجهی وزارت نفت به این استان زرخیز است.

  برچسب ها :

  نظرات