سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12552
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
 •   

  سید سلطان حسینی: اعلام ابطال انتخابات صرفا نظر شخصی رئیس سازمان صنعت و معدن است

  *واکنش یکی از کاندیداهای منتخب اتاق بازرگانی اهواز به مسئله «ابطال انتخابات»* سیدسلطان حسینی امین نوشت: اعلام ابطال انتخابات اتاق بازرگانی اهواز توسط امیرحسین نظری رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان خوزستان فقط نظر شخصی ایشان می‌باشد و تابع آئین‌نامه و مقررات هیئت نظارت نیست. ایشان طی ۴٬۵ روز در اتاق بازرگانی از […]

  *واکنش یکی از کاندیداهای منتخب اتاق بازرگانی اهواز به مسئله «ابطال انتخابات»*

  سیدسلطان حسینی امین نوشت:

  اعلام ابطال انتخابات اتاق بازرگانی اهواز توسط امیرحسین نظری رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان خوزستان فقط نظر شخصی ایشان می‌باشد و تابع آئین‌نامه و مقررات هیئت نظارت نیست.

  ایشان طی ۴٬۵ روز در اتاق بازرگانی از صبح تا شب به دنبال یک سر سوزن ایراد بود اما نتوانست پیدا کند و چند مورد غیرقانونی مرتکب شدند من جمله تجسس در سامانه اتاق بازرگانی و تفحص در مورد کارت های بازرگانی که در چارچوب کاری ایشان نمی‌باشد. همچنین در روز انتخابات کارتهای بازرگانی که باید در روز انتخابات در هیئت نظارت پلمپ شده که سوء استفادهٔ از آنها نگردد تحویل افراد داده‌است که در انتخابات شرکت کنند و به ائتلاف خاص رای دهند.

  آقای نظری برای راست آزمایی و عدالت خود اعلام کنند به استناد کدام ماده یا قانون آئین نامه اجرای انتخابات را باطل اعلام کرده‌است؟ ابطال انتخابات اتاق بازرگانی اهواز به دستور آقای نظری به جز قانونی بودن شامل هر نوع برداشت می‌باشد.

  آقای نظری قبل از اینکه پاسخ قانونی و طبق آئین‌نامه نظارت بدهد باید به وجدان خودشان پاسخ دهند که چه کسی یا عواملی بالاتر از وجدان است که به خاطر آنها انتخابات اتاق اهواز را باطل اعلام کردند؟

  انتخابات شفاف و آرام و سالم اتاق اهواز یک ایراد دارد و آن هم پیروزی ائتلاف اخلاق و اقتصاد است

  ما که نتوانستیم و قدرت نداریم جواب مقنع در مورد اعلام ابطال انتخابات از آقای نظری بشنویم و اکتفا کرده به ابهام گویی است شما دلسوزان صدیق استان خوزستان و اهل قلم از آقای نظری بخواهید دلیل مستند ابطال انتخابات را به طور شفاف و دقیق اعلام بفرمایند و به التهاب و تشویش اذهان جامعه خاتمه دهد.


  نظرات