سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12561
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
 •   

  گروه جهادی رهروان ولایت شهرستان شادگان انتصاب حجت اسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی بعنوان ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت

  گروه جهادی رهروان ولایت شهرستان شادگان انتصاب حجت اسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی بر منصب ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت. به گزارش رابط عمومی گروه جهادی متن پیام به شرح زیر است: حجت اسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی (دامت برکاته) با سلام و تحیات وافره؛ احتراماً انتصاب جنابعالی به عنوان ریاست قوه‌ قضاییه از سوی مقام […]

  گروه جهادی رهروان ولایت شهرستان شادگان انتصاب حجت اسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی بر منصب ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت.

  به گزارش رابط عمومی گروه جهادی متن پیام به شرح زیر است:

  حجت اسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی (دامت برکاته)

  با سلام و تحیات وافره؛

  احتراماً انتصاب جنابعالی به عنوان ریاست قوه‌ قضاییه از سوی مقام معظم رهبری که بیانگر رضایتمندی معظم‌له از عملکرد و «مدیریت برجسته، هوشمندانه و مخلصانه و انقلابی» جنابعالی است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

  باذن الله تعالی تجارب و اندوخته‌های مدیریتی ومسئولیت جنابعالی در مبارزه اساسی و قاطع با هرگونه فساد و تأمین دسترسی آسان همگان به عدالت، مسیر پرشتاب رشد و توسعه قضایی را هموارتر می‌سازد.

  یقیناً اجرایی‌ شدن منویات و اولویت‌های مورد تأیید مقام معظم رهبری را تکلیف اصلی مقامات قوه‌ قضاییه و پرسنل قضایی دانسته و به منظور ارتقاء عملکرد این قوه نصب‌العین خویش قرار داده‌ایم.

  توفیقات روزافزون جنابعالی را در این مسئولیت خطیر در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و تحت زعامت مقام عظمی ولایت از خداوند منان خواستاریم.

  باتجدید احترام
  گروه جهادی رهروان ولایت استان خوزستان شهرستان شهیدپرورشادگان

  برچسب ها :

  نظرات