سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12718
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
 •   

  ▫️قابل توجه دولتمردان؛ / *🔴دفاتر بیمه ها ، بیمه بلایای طبیعی را انجام نمی دهند*

  ▫️قابل توجه دولتمردان؛ *🔴دفاتر بیمه ها ، بیمه بلایای طبیعی را انجام نمی دهند* 🔸باران خبر- با مراجعه به چند دفتر بیمه در خوزستان متوجه شدیم که دفاتر اجازه بیمه کردن افرادی که متقاضی بیمه ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل هستند را بیمه نمی کنند. 🔸مسئولین این دفاتر خدمات بیمه می گویند مدیریت بیمه […]

  ▫️قابل توجه دولتمردان؛

  *🔴دفاتر بیمه ها ، بیمه بلایای طبیعی را انجام نمی دهند*

  🔸باران خبر- با مراجعه به چند دفتر بیمه در خوزستان متوجه شدیم که دفاتر اجازه بیمه کردن افرادی که متقاضی بیمه ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل هستند را بیمه نمی کنند.

  🔸مسئولین این دفاتر خدمات بیمه می گویند مدیریت بیمه های آنان از پایتخت رهبری می شوند و پایتخت نشینان، این خدمات را تا اطلاع ثانوی مسدود کرده اند تا مجبور به جبران خسارت نشوند و بیمه ها ضرر نکنند.

  🔸براستی این تصمیم بیمه ها که باید در این شرایط سخت در کنار مردم باشند با کدام معیار جز نگاه سودجویانه به مردم سازگاری دارد؟!

  🔸دولت بیمه ها را موظف کند که کلیه خدمات خود را به مردم ارائه نمایند و در غیراینصورت بقیه خدمات سودده بیمه های متخلف متوقف گردد و یا جرائمی برای آنان درنظر گرفته شود؛ تا مردم تنها منبعی برای کسب درآمد یکطرفه این بنگاهها نباشند.
  🔻باران خبر🔻
  http://t.me/barankhabarir


  نظرات