سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12957
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ تیر, ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
 •   

  *?وضعیت کارگران بیکاران ناشی از سیل اخیر بنگاههای اقتصادی در جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری بررسی شد*

  *?وضعیت کارگران بیکاران ناشی از سیل اخیر بنگاههای اقتصادی در جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری بررسی شد* ?به گزارش باران خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان- جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری شهرستان با موضوع بررسی وضعیت کارگران بیکار شده بنگاه های اقتصادی ناشی از سیل و […]

  *?وضعیت کارگران بیکاران ناشی از سیل اخیر بنگاههای اقتصادی در جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری بررسی شد*

  ?به گزارش باران خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان- جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری شهرستان با موضوع بررسی وضعیت کارگران بیکار شده بنگاه های اقتصادی ناشی از سیل و همچنین گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه اشتغال و اجرای تعهدات سال ۹۷ و … امروز یکشنبه ۲۳ تیر به ریاست زاهد فردوس پناه معاون سیاسی فرمانداری دشت آزادگان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  ?فردوس پناه معاون سیاسی فرماندار در این جلسه ضمن تاکید بر بررسی وضعیت کارگران بیکار شده ناشی از سیل اخیر افزود : ایجاد فرصت های شغلی از اصلی ترین اولویت های کاری ماست و بعد از آن تثبیت شغل یکی از برنامه های جدی شورای اشتغال شهرستان است و بر ضرورت اشتغال زایی در کنار صیانت از مشاغل موجود تاکید کرد.

  ?فردوس پناه ضمن تاکید بر ضرورت سرعت و دقت در پرداخت تسهیلات طرح اشتغال زایی ، ‌اظهار داشت: روند اجرای این طرح باید با سرعت بیشتری انجام شود و همه مکلف هستیم و روند موجود مورد قاب قبول نیست‌‌.
  ?وی با بیان اینکه سرعت فعلی در پرداخت این تسهیلات قابل قبول نیست و کمتر از ده درصد تسهیلات جذب شده است از مدیران عضو این شورا خواست در اسرع وقت با بررسی موانع و مشکلات موجود ؛ این مشکل را برطرف کنند.
  ?در این جلسه مدیران عضو این شورا نیز هر کدام گزارشی از وضعیت کارگران و علل الخصوص کارگران شاغل در مناطق سیل زده و وضعیت پرداخت تسهیلات را ارائه دادند.

  ?همچنین مقرر شد نشستهای هفتگی تخصصی جهت جذب بهتر از این هفته صورت گیرد‌ و ادارات صمت ،جهاد و… ؛ بانکها باید برنامه ریزی واطلاع رسانی دقیق تری داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات