سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12982
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
 •   

  اعتراض نماینده شادگان نسبت به خلف وعده مسئولین وزارت راه و شهرسازی

  *اعتراض نماینده شادگان نسبت به خلف وعده مسئولین وزارت راه و شهرسازی* عصر امروز جلسه بررسی وضعیت راه های شهرستان شادگان با حضور دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی و حجت الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس برگزار شد. ناصری نژاد در این جلسه با اعتراض شدید نسبت به عملکرد مجموعه وزارت راه […]

  *اعتراض نماینده شادگان نسبت به خلف وعده مسئولین وزارت راه و شهرسازی*

  عصر امروز جلسه بررسی وضعیت راه های شهرستان شادگان با حضور دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی و حجت الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس برگزار شد.
  ناصری نژاد در این جلسه با اعتراض شدید نسبت به عملکرد مجموعه وزارت راه و شهرسازی در حوضه های مختلف گفت: اکثر پروژه های بزرگ در خوزستان و شادگان متوقف شده است و در پاسخ به پیگیری های ما، مرتبا زمان هایی برای شروع بکار مجدد اعلام می شود، اما در عمل اتفاقی نمی افتد.
  وی افزود: پروژه هایی نظیر راه آهن بندر امام خمینی-شادگان-خرمشهر، که اهمیت اقتصادی آن برای همگان واضح است، یکی از این پروژه هاست و منتظر کلنگ زنی آن هستیم.
  عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند عملیات باند دوم جاده دارخوین-شادگان گفت: *متاسفانه این پروژه بعد از چندین بار کلنگ زنی و تعویض پیمانکار متوقف مانده، در حالی که در صورت توجه لازم به سرعت فاز اول آن را میتوان عملیاتی ساخت.*
  ناصری نژاد ادامه داد: به دلیل عدم تکمیل این پروژه شاهد خسارت جانی و مالی فراوانی بوده ایم که در آخرین حادثه هفته گذشته بر اثر تصادف شدید، ۳ نفر کشته و زخمی شدند.
  نماینده مردم شادگان گفت: در سایر موارد دیگر مانند مسکن مهر شادگان و توسعه بندر شادگان، هیچ کدام از وعده های مجموعه وزارت راه تحقق نیافته است.
  در انتهای جلسه ناصری نژاد با دعوت از وزیر راه و شهرسازی برای حضور در خوزستان و شادگان گفت: علی رغم سفر معاونان وزیر و حل برخی از مشکلات، خواسته ما اجرای پروژه های بزرگ و اصلی منطقه است که نیاز است وزیر راه شخصا در منطقه حاضر شود و کار را هدایت کند.
  ?باران خبر?
  http://t.me/barankhabarir


  نظرات