سایت خبری – تحلیلی باران
تازه های سایت
 • پاسخ آملی لاریجانی به محمدیزدی؛ از شما فهم کلمات محقق نائینی را نمی‌خواهیم که انتظارش بی مورد است/ مگر ساختمان‌هایی که حضرتعالی از آن‌ها استفاده می‌کنید، از ارث پدرتان ساخته شده است؟/در شورای نگهبان اگر سکوت می کنند، حرمت پیرمردی شما را پاس می دارند

 • ▫بزودی در شهرستان شادگان؛ *🔴آغاز ساخت اسکله گردشگری بندر شادگان*

 • 🔴نشست بنیاد مهدویت شهرستان کارون برگزار شد

 • ▫قابل توجه برخی نمایندگان ادوار و غیر ادواری؛ *🔴بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن*

 • از این ستون به اون ستون/ سید نشعان آلبوشوکه

 • برای ابوالقاسم…. که دیروز همدیگریم! / غلامرضا فروغی نیا

 • ▫روز های پر کار نماینده‌ شادگان؛ *🔴ناصری نژاد: دو تیم شادگانی مجوز شرکت در مسابقات استانی دریافت کردند*

 • معاون امور عمرانی استانداری خوزستان: وضعیت آب و فاضلاب، به عنوان جدی‌ترین چالش زیرساختی اهواز، یک مقوله استراتژیک و نیازمند نگاه ملی است

 • منتقد یا منتفع / جاسم صاکی

 • 🛑 *جملات قصار عاشقان عبور از نرده های بهارستان !* / علی عبدالخانی

 • کد خبر : 13024
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
 •   

  عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز: تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای رونقِ تولید در صنایع خوزستان

  عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز: تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای رونقِ تولید در صنایع خوزستان عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز از حمایت های ویژه مدیرعامل صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید و همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی ۱۰ ساله شرکتِ لوله سازی خبر داد. عضو هیات مدیره […]

  عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز:

  تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای رونقِ تولید در صنایع خوزستان


  عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز از حمایت های ویژه مدیرعامل صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید و همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی ۱۰ ساله شرکتِ لوله سازی خبر داد.

  عضو هیات مدیره شرکت لوله سازی اهواز از تلاش برای رفع بدهی ۱۰ ساله این شرکت خبر داد.

  حسام خوش بین فر عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز افزود: شرکت لوله سازی اهواز اولین شرکتی است که توانست ۵۰ کیلومتر از پروژه ملیِ گوره_جاسک را تولید و آزاد کند و امیدواریم در آینده نزدیک، باقی لوله ها را نیز تولید و به کارفرما تحویل دهیم.

  وی افزود: موفقیت ما در این پروژه از نتایج حمایت ها و تدبیر دکتر صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری است. حمایت های شبانه روزی و بی دریغ ایشان از مجموعه لوله سازی اهواز و فولاد اکسین باعث شد چرخه ی تولید در استان شاهد حرکت بزرگی باشد که برای اولین بار ما بتوانیم تولید ورق های ترش را در کشور داشته باشیم.

  خوش بین فر از همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی ۱۰ ساله ی شرکتِ لوله سازی و حمایت های ویژه صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید خبر داد.

  وی یاداور شد: طی جلسه اخیری که با دادستان و استاندار محترم خوزستان داشتم، پیرامونِ حلِ مشکلاتِ شرکت لوله سازی اهواز و بانک پاسارگاد تدابیر مناسبی اتخاذ کردند و از هر دو بزرگوار تشکر ویژه دارم.

  خوش بین فر با بیان اینکه دادستان اهواز برای کمک به صنعت و تولید عزمِ جدی دارد توضیح داد: همه ی َهم و غم دادستان معطوف به منویات رهبری درخصوص “رونق تولید” برای کمک به مجموعه شرکت لوله سازی اهواز و تولید است.

  تلاش برای رفع بدهی ۱۰ ساله لوله سازی اهواز

  وی گفت؛ دادستان توانست در این زمینه بسیار کمک بدهد و با دعوت از مدیرعاملِ محترم بانک پاسارگاد توانست برای خیلی از بدهی ها تخفیف بگیرد و چالش ۱۰ ساله ی شرکت لوله سازی اهواز با بانک پاسارگاد امیدواریم با کمک دادستان و استاندار محترم حل کنیم. با رفعِ این مشکل، دغدغه ی ۱ هزار و ۷۰۰ نیروی این شرکت برطرف می شود و با انگیزه ی بیشتر به سوی تولید حداکثری گام برمیدارند.

  شرکت لوله سازی اهواز با تولید لوله های پروژه ی خطوط لوله ی گوره _ جاسک توانست ۵۰ کیلومتر اولیه را تولید کند. شرکت فولاد اکسین طی ماه جاری برای اولین بار در شرایط تحریم توانست ورق های ترش را تولید و در اختیار شرکت لوله سازی اهواز بگذارند.


  نظرات