سایت خبری – تحلیلی باران
تازه های سایت
 • پاسخ آملی لاریجانی به محمدیزدی؛ از شما فهم کلمات محقق نائینی را نمی‌خواهیم که انتظارش بی مورد است/ مگر ساختمان‌هایی که حضرتعالی از آن‌ها استفاده می‌کنید، از ارث پدرتان ساخته شده است؟/در شورای نگهبان اگر سکوت می کنند، حرمت پیرمردی شما را پاس می دارند

 • ▫بزودی در شهرستان شادگان؛ *🔴آغاز ساخت اسکله گردشگری بندر شادگان*

 • 🔴نشست بنیاد مهدویت شهرستان کارون برگزار شد

 • ▫قابل توجه برخی نمایندگان ادوار و غیر ادواری؛ *🔴بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن*

 • از این ستون به اون ستون/ سید نشعان آلبوشوکه

 • برای ابوالقاسم…. که دیروز همدیگریم! / غلامرضا فروغی نیا

 • ▫روز های پر کار نماینده‌ شادگان؛ *🔴ناصری نژاد: دو تیم شادگانی مجوز شرکت در مسابقات استانی دریافت کردند*

 • معاون امور عمرانی استانداری خوزستان: وضعیت آب و فاضلاب، به عنوان جدی‌ترین چالش زیرساختی اهواز، یک مقوله استراتژیک و نیازمند نگاه ملی است

 • منتقد یا منتفع / جاسم صاکی

 • 🛑 *جملات قصار عاشقان عبور از نرده های بهارستان !* / علی عبدالخانی

 • کد خبر : 13159
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد, ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
 •   

  نشست مشورتی پارلمان زنان در منطقه آزاد اروند برگزار شد

  نشست مشورتی پارلمان زنان در منطقه آزاد اروند برگزار شد اولین انتخابات هیئت رئیسه پارلمان مشورتی زنان آبادان با حضور مدیرکل زنان و خانواده استان خوزستان، در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ در این نشست مدیرکل زنان و خانواده استان خوزستان، […]

  نشست مشورتی پارلمان زنان در منطقه آزاد اروند برگزار شد

  اولین انتخابات هیئت رئیسه پارلمان مشورتی زنان آبادان با حضور مدیرکل زنان و خانواده استان خوزستان، در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.


  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ در این نشست مدیرکل زنان و خانواده استان خوزستان، فرماندار ویژه شهرستان آبادان، دستیار ویژه مدیرعامل در امور بانوان سازمان منطقه آزاد اروند بعنوان نماینده این سازمان در کنار دیگر بانوان این رسته در نهادهای دولتی و جمعی از بانوان فعال منطقه جهت اولین انتخابات هیئت رئیسه پارلمان مشورتی زنان آبادان، حضور داشتند.

  مدیرکل زنان و خانواده استان خوزستان در توضیح تشکیل این پارلمان افزود: اولویت امور بانوان و خانواده، برقراری عدالت جنسیتی به دور از افکار فمینیستی و تفکرات مردستیزی است.

  سید فرانک موسوی پارلمان مشورتی زنان را نمادی از مشارکت نظام مند و سازمان یافته ، محلی برای پیگیری مطالبات بانوان و حضور هدفمند زنان ایران در عرصه های اجتماعی دانست و گفت: با پیگیری های صورت گرفته امیدواریم تا پایان برنامه ششم توسعه ۳۰ درصد از پست های مدیریتی به زنان توانمند سپرده شود.

  مریم منصوری یکی از کاندیدای هیئت رئیسه این پارلمان، حضور خود را با انگیزه هم افزایی و تقویت ظرفیت های موجود بانوان و پیشرفت عملکردی در این حوزه و کسب نتایج مطلوب عنوان کرد.

  منصوری در توضیح فعالیت های امور بانوان سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در حال حاضر هنوز هم در مراحل آغازین کار هستیم؛ چرا که یکسال بیشتر از تأسیس این واحد در سازمان نمی گذرد.

  وی با دعوت از تمامی بانوان دغدغه مند و صاحب فکر و اندیشه برای تشکیل اتاق فکر که تا کنون به امور بانوان این سازمان مراجعه نکرده اند؛ خاطرنشان کرد: به دستور مدیرعامل سازمان و به منظور رسیدن به اهداف کلان، در حال راه اندازی اتاق فکر بانوان و تکمیل اعضاء از بین بانوان توانمند منطقه هستیم.

  مریم منصوری فعالیت های انجام شده طی مدت زمان تشکیل این واحد را مثبت ارزیابی کرد و افزود: از جمله اقداماتی که تا کنون انجام داده ایم حمایت از بانوان توانمند در جهت پیشرفت، حمایت از بانوان کم توان به صورت مادی و معنوی، فراخوان مطالعات پژوهشی در خصوص مسائل بانوان در وب سایت این سازمان و نیازسنجی طرح های این حوزه و ارائه به واحدهای مرتبط به منظور انجام و تحقق آنها با همکاری معاونت فرهنگی، بوده است.

  دستیار ویژه مدیرعامل در امور بانوان سازمان منطقه آزاد اروند، غایت و هدف نهایی این واحد را تصمیم سازی در خصوص مسائل بانوان در برنامه ریزی طرح های کلان سازمان منطقه آزاد اروند و تأثیرگذاری بر فرآیندهای ملی و بین المللی در جایگاه بانوان اظهار داشت.

  شایان ذکر است مدت فعالیت اعضای انتخابی این هیئت رئیسه به مدت یکسال خواهد بود.

  برچسب ها :

  نظرات