سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13353
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
 •   

  پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود

  *🔴پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود* 🔸باران خبر- مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه شبکه داخلی برق مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان با حضور سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و مودت فرماندار این شهرستان و ریاست شیلات و معاون اداره تعاون استان؛ برگزار شد. 🔸در این […]

  *🔴پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود*

  🔸باران خبر- مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه شبکه داخلی برق مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان با حضور سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و مودت فرماندار این شهرستان و ریاست شیلات و معاون اداره تعاون استان؛ برگزار شد.

  🔸در این مراسم عملیات اجرایی پروژه شبکه داخلی برق مجتمع پرورش ماهی به طول ۲۸ کیلومتر آغاز شد و عبدالله سامری ضمن ابراز خرسندی بدلیل حمایت مسئولین از تولید و بخصوص در حوزه آبزی پروری، ابراز امیدواری کرد که با افتتاح این طرح گام بلندی در برطرف شدن مشکلات تولیدکنندگان برداشته شود.

  🔸جناب آقای مودت فرماندار محترم شهرستان خرمشهر نیز بر رفع موانع و حمایت همه جانبه از تولید در شهرستان خرمشهر تاکید کردند. ‌ ‌‌ ‌جناب مهندس افتخاری نسب نیز با گرامی داشت سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر اطلاعاتی در مورد پروژه را بیان نمودند.

  🔸 مهندس محمد ناصری مدیر عامل شرکت تامین نیاز اروندان گفت: این پروژه با مبلغی بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال و با عنایت سازمان برنامه و بودجه استان تامین شده است که ثمرات اجرایی شدن آن‌بهبود و افزایش پرورش آبزیان در استان خوزستان را بهمراه خواهد داشت.

  🔸ایشان افزود:‌ مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان از بزرگترین مجتمع های پرورش ماهی کشور و منطقه با ۸۸ شرکت فعال و با اشتغالزایی ۱۰۰۰ نفر بصورت مستقیم و ۲۰۰۰ نفر غیر مستقیم سهم بسزایی در اشتغالزایی ،تولید و صادرات منطقه را دارا می باشد.

  ▫ادامه مطلب: 👇🏻

  پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود

  برچسب ها :

  نظرات